Vriendinnenweekend.nl
Home
Actief & Culinair
BBQ
Belgische gastronomie
Bier proeven
Bourgondisch eten
Brunch
Champagneproeverij
Chocolade
Culinair Feest
Culinaire hotelarrangementen
Dinnershow
Gourmetten
Hightea
Kaasfondue
Koffieproeverij
Kookclinics
La Table du chef
Op het Water
Origineel en exclusief
Sushi
Tapas
TOP100 restaurant
Whiskyproeven
Wijnproeven
Wildarrangement
Wokken

Terug
Sushi Workshop - Culinair groepsuitje! - Van Buren
Share |

Maak uw eigen sushi! Origineel groepsuitje!
Op zoek naar een bijzonder en culinair groepsuitje samen met familie, vrienden of collega’s? Bij café Van Buren in Nijmegen kunt u nu een workshop sushi maken volgen! Deze workshop is prima in te plannen als vrijgezellenfeest of personeelsuitje en een gegarandeerd succes! Sushi maken is niet zo heel erg moeilijk, maar je moet wel geduld hebben en een bepaalde handigheid ontwikkelen. Onze sushi master gaat het u allemaal leren en ervoor zorgen dat u voortaan zelf thuis sushi kan maken!

Wat leert u tijdens de workshop sushi maken:

-Hoe u 3 soorten sushi nigiri maakt (sushi nigiri is een bolletje rijst waar de vis of iets anders op ligt).
-Hoe u 2 soorten sushi maki maakt (sushi maki is rijst met vis of iets anders in zeewier gerold).
-Hoe u 1 soort sushi maki inside out roll maakt (sushi maki inside out roll is rijst met vis of iets anders in zeewier gerold met de rijst aan de buitenkant).
-Hoe u een handroll maakt (een handroll is een soort hoorntje van zeewier met de rijst en de ingrediënten in de zeewier verpakt).

Gezellig voor jong en oud
Café Van Buren is een stijlvol eetcafé in hartje Nijmegen en staat bekend om de vriendelijke bediening en de gevarieerde en uitgebreide menukaart. De perfecte locatie voor een gezellige borrel, lekker uit eten met vrienden en ’s avonds gezellig uitgaan in het centrum van Nijmegen. Het arrangement aanbod is zeer uitgebreid en voor iedere groep is er een passend uitje: van creatieve workshops en vrijgezellenfeesten tot compleet verzorgde Themafeesten. Café Van Buren heeft twee aparte ruimtes waar u ongestoord kunt vertoeven. Natuurlijk passen we het programma graag aan uw persoonlijke wensen aan. Vraag snel naar de verschillende mogelijkheden!

Bij dit Culinaire groepsuitje sushi maken is inbegrepen:

-Ontvangst in café Van Buren met Japanse thee
-Workshop sushi maken
-Tijdsduur workshop: 2 uur
-5 consumpties p.p. (koffie, thee, bier, fris en wijn)
Prijs: € 69,50 p.p.
Variaties binnen dit Culinair groepsuitje zijn tegen een meerprijs te boeken.

Dit Culinair groepsuitje is te boeken vanaf 10 personen.

De prijzen voor dit Culinaire groepsuitje in Nijmegen zijn geldig tot en met 31 december 2012.

boek online boek telefonisch 0900-3844514 (25 ct/m) bel me nu informatie aanvragen
toevoegen aan favorieten | contact
Tip! - Vriendinnen arrangement van Golden Tulip Zutphen