Vriendinnenweekend.nl
Home
1 Nachtje weg
2 Nachtjes weg
3 Nachtjes weg
Herfstweekend
hotels drenthe
Hotels in Amsterdam
Hotels in België
Hotels in Brabant
Hotels in Duitsland
Hotels in Flevoland
Hotels in Frankrijk
Hotels in Friesland
Hotels in Gelderland
Hotels in Groningen
Hotels in Limburg
Hotels in Noord-Holland
Hotels in Overijssel
Hotels in Utrecht
Hotels in Zeeland
Hotels in Zuid-Holland
Hotels Waddeneilanden
Kerstarrangementen
Lastminutes
Lentekriebels
Midweek
Oud & Nieuw arrangementen
Romantisch
Triptips
Weekendje weg
Winterweekend
Zomerweekend
Zondagnacht

Terug
Katwijk Actief! heerlijk arrangement aan het strand - Hotel Restaurant Savoy
Share |

Katwijk Actief!.....er op uit in Katwijk en omgeving
Heerlijk wandelen of fietsen of Katwijk verkennen met het Katwijks Museum en de Vuurbaak.
Een rondvaart maken over de Kagerplassen.
Bezoek Leiden, Delft, Den Haag, Gouda en Haarlem, ze liggen dichtbij, Amsterdam en Rotterdam iets verder.
Keuze uit winkelen, musea, oude binnensteden en markten te over!

Er is zoveel moois te zien vanuit Katwijk. Boek daarom dit actieve arrangement en neem er eens even de tijd voor.

Katwijk Actief!.....een arrangement van Hotel Savoy Katwijk
Hotel Savoy is gevestigd in een villa uit 1916, Villa Allegonda. Het hotel staat op een vrij duin, direct naast de oorspronkelijke uitloop van de Oude Rijn en het strand. Tussen het hotel en het strand ligt onze duintuin met fontein en het terras waar u kunt genieten van een weergaloos uitzicht op golven en wolken spel.
Het is kort na de schepping in kubistische stijl door Kamerlingh Onnes (de zoon van de vermaarde natuurkundige) diverse malen verbouwd door de beroemde architect J.J.P. Oud.
Vooral de kubistische stijl maakt(e) het tot een zeer bijzonder gebouw aan de vooroorlogse Katwijkse boulevard (toen de Van der Plaskade) met 2 villa’s van architect Jesse als buren.

De kamers
De kamers (12 in totaal) kijken uit over duinen of Noordzee. Allen voorzien van douche of bad, toilet, k.t.v, telefoon, kluisje en wifi internet. De kamers zijn bijna allemaal verschillend.

Katwijk Actief!.....de omgeving
Hotel Savoy Katwijk is een prima uitgangspunt voor een lekkere wandeling over het strand of de duinen of een stevige fietstocht.
Noordwijk 5 km, Wassenaar 8 km, Scheveningen 16 km. Uitstekende fietspaden richting Kaag, Warmond en de bollenvelden.

De Noord- en Zuidduinen zijn verschillend. De Noordduinen zijn wat steiler, woester en minder gecultiveerd. Het kost u vast geen moeite om in de duinen in uw fantasie de kunstschilders van de Katwijkse School (1900 – 1925) bezig te zien om de prachtige natuur, wolkenpartijen, golven en bomschuiten op het doek te vereeuwigen. In die tijd zijn wel 1000 kunstschilders in Katwijk op bezoek geweest en in het Katwijks Museum hangt een voortreffelijke collectie van hun hand(en).
In de Zuidduinen zijn Schotse Hooglandrunderen uitgezet om te helpen het gebied te onderhouden. U vindt er ook prachtige zandverstuivingen, veel wandelmogelijkheden en een gezellig koffiehuis.

Dit strand arrangement is inclusief


    -2 overnachtingen in een kamer met douche en duinzicht
    -2 x ontbijtbuffet
    -1 x drie-gangen keuzemenu met een glas wijn op de dag van aankomst
    -Bij vertrek een Katwijkse Lekkernij

Prijs: € 119,50 p.p. op basis vaen een 2-persoonskamer.
Deze prijs is geldig van 1 april tot en met 1 oktober

Prijs: € 109,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
Deze prijs is geldig voor 1 april en na 1 oktober

Toeslag kamer met bad/zeezicht € 15,00 per persoon.
Toeslag 1-persoonskamer € 47,50.
2de dag ook een 2 gangen keuze menu met glas wijn € 23,50 p.p.
Exclusief toeristenbelasting.

Het arrangement is geldig tot 31 december 2012 met uitzondering van de feestdagen.

boek online boek telefonisch 0900-3844514 (25 ct/m) bel me nu informatie aanvragen
toevoegen aan favorieten | contact
Tip! - Vriendinnen arrangement van Golden Tulip Zutphen