|
4 daags arrangement in de Achterhoek in Zeddam Vanuit uw hotel lekker genieten van de prachtige groene omgeving in het bosrijke Montferland in de Achterhoek. Dit knusse en sfeervolle hotel is een uitstekende uitvalsbasis om 4 dagen heerlijk te genieten. Fietsen, wandelen, een borrel pakken op het terras. Neem even lekker de tijd en geniet 4 dagen in deze prachtige omgeving. Het sfeervollen hotel in de Gelderse Achterhoek Hotel de Uitkijk ligt op een sfeervolle locatie in één van de mooiste plaatsjes van de Gelderse Achterhoek, Zeddam. Het uitzicht op de Montferlandse bossen, de aanwezigheid van unieke bezienswaardigheden en de vele sportieve mogelijkheden maken uw verblijf in ons hotel uiterst prettig.
Ons hotel is sfeervol ingericht met diverse ruimtes voor elk wat wils. U kunt comfortabel zitten in onze gezellige lounge of “hoog zitten “voor een spelletje in onze mooie serre met het uitzicht op het bos.
Voor een drankje of een heerlijk aperitief kunt u in onze bar terecht.
Naast de gezelligheid binnen bent u ook buiten bij ons aan het juiste adres. Op de verschillende aantrekkelijke en vernieuwde terrassen staan diverse zitjes waar u zowel overdag als ’s avonds heerlijk kunt toeven. Kamers De comfortabele kamers zijn voorzien van douche, toilet,telefoon en KTV. Daarnaast kunt u ook kiezen voor de luxe kamers die voorzien zijn van douche, toilet, telefoon, KTV, internet en een zitje. De keuken Onze koks bereiden elke dag voor u een 4-gangen keuze* diner voor u. Zij werken uitsluitend met de verse grondstoffen die in deze regio te vinden zijn. U kunt de maaltijd gebruiken tussen 18.00 en 19.30 uur in onze mooie eetzaal of bij mooi weer op één van onze gezellige terrassen. Vooraf kunt u natuurlijk een aperitief gebruiken in onze knusse bar.
'Eten naar uw keus, op de tijd van uw keus.'
Naast de genoemde faciliteiten beschikken wij over voldoende eigen parkeergelegenheid en een ruime overdekte fietsstalling. Dit arrangement is inclusief
| - | Welkomstkopje koffie of thee | | - | 3 overnachtingen in een comfortabele kamer | | - | 's Morgens kunt u genieten van een uitgebreid Geldersch Ontbijtbuffet | | - | ’s Avonds een 4 gangen keuze diner* | Prijs: € 195 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
Daarnaast zijn er ook de volgende mogelijkheden :
3 daags halfpension arrangement - 2 overnachtingen: € 135 p.p.
5 daags halfpension arrangement - 4 overnachtingen: € 255 p.p.
Bijkomende kosten:
Toeristenbelasting à € 1,00 p.p.p.n.
Toeslag eenpersoonskamer à € 15,- p.n.
Luxe kamer à € 15,- per kamer per nacht.
De prijzen van dit arrangement zijn geldig tot en met 23 december 2012. |